Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 185159

Tööpakkumise number

185159

Töö kirjeldus

Klientide nõustamine, aruandluse koostamine, maksude arvestus ja deklaratsioonide esitamine, palgaarvestus, assistentide töö kontrollimine.

Nõudmised kandidaadile

• Väga hea suhtlemisoskus;
• Töökogemus raamatupidajana või erialane haridus;
• Arvutikasutamisoskus (Word, Excel);
• Heal tasemel majandustarkvara HansaRaama, HansaWorld või FirstOffice tundmine;
• Hea inglise keele oskus kõnes ja kirjas;
• Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
• Korrektsus ja vastutustundlikkus.

Omalt poolt pakume paindlikku tööaega, erialast koolitust, stabiilset töökohta arenevas ettevõttes, sõbralikku töökeskkonda ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Palume saata kindlasti CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2009
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2009

Amello Raamatupidamisteenused OÜ on Amello Grupp OÜ tütarettevõte,
mis on spetsialiseerunud raamatupidamisteenuste osutamisele.