Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317620

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma väiksesse, Tallinna kesklinnas asuvasse büroosse erinevate klientide teenindamiseks avatud mõtlemise, kiire ümberkohandumisvõime ja keskmisest suurema tolerantusega raamatupidajat, kelle tööülesannete hulka kuulub ka väikese büroo administreerimine.

Ootused kandidaadile

analüüsivõime
eelnev töökogemus raamatupidajana
hea suhtlemisoskus
raamatupidamistarkvara tundmine
usaldusväärsus
vastutustundlikkus

Ettevõte pakub

sõbralikku töökollektiivi
stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#317620

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
4. september 2013
Kuulutus sisestati:
21. august 2013

Acconto Baltics OÜ on raamatupidamise täisteenust pakkuv büroo.
MIDA ME ANNAME?

• Igakuise ülevaate Sinu ettevõtte olulistest finantsnäitajatest
• Häid ideid, kuidas aega, raha ja närvikulu säästa
• Teadmise, et Sinu ettevõtte aruanded on riigile alati tähtaegselt esitatud

Accontos töötavad avatud ja sõbralikud inimesed. Anname endast parima, et Sinu ettevõttel hästi läheks. Oma ettevõtte raamatupidamise kohta võid alati infot küsida – kuigi see on märk, et me ei tee oma tööd piisavalt hästi, sest meie eesmärk tagada Sulle selline info kättesaadavus, et vajadust lisa küsida ei tekigi.

Vaata rohkem