Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187340

Raamatupidaja - sekretär

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • müügiarvete sisestamine
  • lähetus- ja avansiaruannete sisestamine
  • palgaarvestus
  • maksudeklaratsioonide koostamine
  • osalemine eelarveprotsessis
  • statistikaaruanded
  • personali arvestus (töölepingud, isikukaardid, käskkirjad, puhkusearvestus)
  • ametikirjade, protokollide jm dokumentatsiooni koostamine
  • kontori igapäevatöö korraldamine
  • dokumentatsiooni haldamine
  • kontoritarvetega varustamine

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus ja töökogemus
  • iseseisev mõtlemine, põhjalikkus ja täpsus
  • hea eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • arenemisvõimalust
  • autokompensatsiooni
  • katseajal töötasu 8000 kr (neto), peale katseaega 9000 kr (neto)

Lisainfo

  • Töökoht asub Ääsmäel, Harjumaal

Tööpakkumise number
#187340

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. detsember 2009
Kuulutus sisestati:
20. november 2009

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem