2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja (rahvusvaheline kontsern)

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on Pärnus asuv rahvusvaheline kontsern, kelle eesmärgiks on luua Eestisse välisriigi ettevõtetele suunatud finantsteenuste keskus, mille eesmärk on muuta finantsteenused ettevõttesiseselt tõhusamaks, koondades need ühte meeskonda.

Teises etapis otsime kahte inglise keelt kõnelevat raamatupidajat, kes hakkavad tegelema Saksamaa ja Hollandi ostuarvetega. Peamisteks tööülesanneteks on väljaminevate arvete koostamine ja väljastamine, laekuvate arvete kontroll lähtuvalt ettevõtte protseduuridest, kontodele laekumiste kontroll ning päringud võlgnevuste likvideerimiseks.

Ootused kandidaadile

Kandideerimisel toob edu raamatupidamisalane haridus ja varasem kogemus samalaadsel töökohal, täpsus, korrektsus ning hea ajaplaneerimisoskus ja enda töö juhtimise võimekus. Lisaks eeldame, et sul on hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus ning tunned hästi MS Office programme.

Ettevõte pakub

Ettevõte pakub töötajatele modernseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes, koolitusi, 7 päeva lisapuhkust ning 2. ja 3. haiguspäeva kompensatsiooni. Tööd on võimalik teha osaliselt kodukontoris.