Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-personalispetsialist

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 238897

Tööpakkumise number

238897

Töö kirjeldus

Raamatupidaja-personalispetsialisti tööks on palgaarvestus, suhtlemine haigekassa ja pensioniametiga, personalidokumendite vormistamine, personaliarvestus ja statistikaaruannete täitmine.

Nõudmised kandidaadile

Oled selle töö jaoks sobiv kandidaat, kui:
• omad raamatupidamisalast haridust ja töökogemust (eelkõige palgaarvestuse alal);
• oskad töötada tabelarvutusprogrammide ja internetipõhiste rakendustega;
• oled täpne, kõrge pingetaluvusega, õppimisvõimeline, vastutustundlik ning hea meeskonnatöö- ja suhtlemisoskusega.

Kasuks tuleb põllumajandusettevõttes töötamise kogemus, programmidega Merit Aktiva ja Microsoft Dynamics NAV töötamise kogemus, tööseadusandluse tundmine.

Pakume Sulle huvitavat tööd, meeldivat kollektiivi, häid töötingimusi, kontsernis töötamise kogemust ja arenemis- ja koolitusvõimalusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
30. september 2011
Kuulutus sisestati:
8. september 2011

AS Ühinenud Farmid on Eesti ja Austria osalusega põllumajandusettevõte, mis tegeleb piima tootmise, noorkarja ja teravilja kasvatamisega ning koondab enda alla 5 üksust.