Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja-palgaarvestaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361282

Tööpakkumise number

361282

Töö kirjeldus

• andmete sisestamine
• töötasude, puhkuse ja muude tasude arvestamine ning väljamaksete tegemine
• maksudeklaratsioonide sisestamine ja esitamine maksuametile
• personaliarvestuse pidamine

Nõudmised kandidaadile

• varasem vähemalt 5-aastane töökogemus palgaarvestuse alal
• väga hea Eesti tööseadusandluse tundmine
• hea suhtlemisoskus
• väga hea MS Exceli kasutamisoskus
• hea pingetaluvus,täpsus, optimism ning otsustusvõime
• inglise hea ja eesti keele väga hea suuline ja kirjalik oskus

Ettevõte pakub

• motiveerivat töötasu
• iseseisvat, huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd
• võimalust erialaselt areneda
• sõbralikku töökollektiivi
• kaasaegseid töötingimusi rahvusvahelises ettevõttes

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
20. november 2014
Kuulutus sisestati:
4. november 2014

Euro Work OÜ on 2004 aastal alustanud Euroopa juhtiv tööjõuteenuseid pakkuv ettevõte. Pakume kõrgetasemelisi laevade mehitamise ja tööstussektori personalihõive teenuseid.