Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288296

RAAMATUPIDAJA (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendaja)

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Sinu peamisteks tööülesanneteks saavad olema raamatupidamise aruannete koostamine kooskõlas Eesti Vabariigi seadusandlusega, raamatupidamisdokumentide kontroll, sisestamine.
  • Müügiarvete koostamine, laekumiste jälgimine, suhtlemine võlglastega.
  • Samuti saab olema Sinu kohustuseks teise raamatupidaja abistamine ja asendamine ning muud raamatupidamisega seotud tööd

Ootused kandidaadile

  • Raamatupidamisalane haridus ja eelnev töökogemus raamatupidajana
  • Raamatupidamisprogrammi MS Dynamics NAV tundmist
  • Väga hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
  • Hea arvutikasutamise oskus (sh väga hea MS Exeli kasutamise oskus)
  • Oma töö ja aja planeerimise oskus
  • Oma töös oled täpne ja hoolikas, pead kinni kokkulepetest, suudad analüüsida tegevuste tulemeid ja oskad kiirelt reageerida muutuvas majanduskeskkonnas

  • tähtajalist töölepingut lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamiseks
  • konkurentsivõimelist motivatsioonipaketti
  • teotahtelist ja avatud meeskonda

Tööpakkumise number
#288296

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2012

Eesti Pandipakend (EPP) on EV Keskkonnaministeeriumi poolt akrediteeritud tootjavastutusorganisatsioon, mis tegeleb tootjate, maaletoojate ja kaupmeeste pakendite taaskasutuse korraldamisega. Meie ülesanne on üle-eestiliselt hallata ja korraldada pandipakendite kogumist, transporti, sorteerimist, loendamist ja taaskasutamist. Vastavalt pakendiseadusele hõlmab see vee, karastusjoogi, õlle ja lahja alkohoolse joogi plastmass-, klaas- ja metallpakendit.
Eesti Pandipakendiga on liitunud 150 tootjat ja maaletoojat ning 1350 pandipakendite tagastuskohta. Seitsme tegutsemisaasta jooksul on ettevõte taaskasutusse suunanud 1,7 miljardit pakendit.

Vaata rohkem