Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695102
Veebipõhine värbamine
Kaugtöö võimalus

Raamatupidaja / kliendihaldur

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Tööpakkumine on aegunud!

Veebipõhine värbamine Kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

* arvete kontode igapäevane jälgimine  , tasumata nõuete  tuvastamine       kontodel

* klientide arvelduste haldamine , võlgade ajalooliste andmete uurimine

* klientide arvevaidluste haldamine, tagasimaksete teostamine klintidele

* kontode olekukannete uuendamine, koostöö  ettevõttevälise inkassofirmaga

* pidev koostöö  välisriikide  kolleegidegs oma töövaldkonnas

Ootused kandidaadile

* vähemalt aastane töökogemus  raamatupidamisvaldkonnas või võlgade   käsitlemisel

* täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
* väga hea eesti ja inglise keele valdamine

* Exeli ning teiste MS Office programmide  valdamine

* Tahe teha meeskonnatööd ning oskus suhelda klientidega

* huvitavat rutiinivaba tööd rahvusvahelises logistikaettevõttes
* päevast tööaega E-R   08.30-17.00

* toetavat meeskonda

Lisainfo

Töökoht asub Suur-Sõjamäel

Tööpakkumise number
#695102