Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #433395

RAAMATUPIDAJA - JUHIABI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tubli raamatupidaja-juhiabi on abivalmis, avatud suhtleja, innukas, kiire reageerija, laia silmaringiga, nutikas ja loov. Ta on süsteemne ja hästi orienteeritud tegutseja, kellele võib alati kindel olla.

 Raamatpidaja igapäevaste tööülesannete täitmine
 Andmete sisestamine süsteemi ja töötlemine
 Tõlkimine (e-kirjad, suhtlemine erinevate norra ametkondadega)
 Broneeringute tegemine (lennupiletite/majutuse broneerimine)
 Infoliikumise korraldamine personali ja juhtkonna vahel
 Korrektne personalidokumentatsiooni vormistamine – lepingud, personaaliandmete sisestamine süsteemi
 Jooksvate ülesannete lahendamine

Ootused kandidaadile

 Hea suhtlemis- ning väljendusoskus
 Eelnev töökogemus juhiabi või raamatupidajajana
 Kohusetunne, korrektsus ja täpsus
 Analüüsioskus ja otsustusvõime
 Algatusvõimelisus ja valmisolek iseseisvaks tööks
 Hea eesti ja vene keele oskus nii kõnes kui kirjas. NB!Vene keele oskus on oluline personaliga suhtlemisel
 Inglise keele oskus suhtlustasemel (e-kirjadele vastamine, suhtlemine erinevate norra ametkondadega)
 Hea arvuti kasutamise oskus – MS Word, MS Excel, MS Powerpoint ja Outlook; SAF.

Ettevõte pakub

 Stabiilset töökohta ning töötasu
 Rahvusvahelist ja sõbralikku kollektiivi
 Kaasaegset töökeskkonda
 Põnevaid väljakutseid, eneseteostust ja arenemisvõimalust.

Kasuks tuleb

 Norra keele oskus nii kõnes kui ka kirjas
 Omandatud erialane kõrgharidus
 SAF-i tarkvara tundmine

Tööpakkumise number
#433395

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. august 2016
Kuulutus sisestati:
28. juuli 2016

Gare Building OÜ tegeleb puitkarkassmajade ehitusega Norras. Oleme koostöös oma partneritega aidanud uue suvila ehitada ligi kolmesajale perele Oppdali, Trysili ja Högevarde, Bergeni piirkonnas. Meie motoks on koostöö, usaldusväärsus ja kvaliteet.

Vaata rohkem