2023-08-23 14:48:55

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda töötajat, kes tegeleb ettevõtte raamatupidamis- ja personalitööga. Töö hõlmab mitut allpool kirjeldatud valdkonda:
1) Raamatupidamine:
- ostuarvete ja müügiarvete sisestamine (Directo);
- raamatupidamiskannete tegemine ja kontroll (Directo);
2) Finantsanalüüs:
- perioodiliste aruannete koostamine, finantsinfo analüüs ja esitamine juhile.
- deklaratsioonide koostamine ning esitamine;
-põhivarade arvestus;
3) Personalitöö:
- palgaarvestus, dokumendihaldus.
4) Laoarvestus:
- raamatupidamisarvestuse teostamine, raamatupidamisdokumentide vormistamine ja nende nõuetekohane säilitamine.
5) Projekti analüüs ning haldamine
- osalemine projektide aruandluses

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat:
1. omab teadmisi raamatupidamisest
2. valdab inglise keelt
3. oskab kasutada arvutit väga heal tasemel
4. on korrektne, aus ja kohusetundlik
5. tunneb hästi maksu- ja raamatupidamisalast seadusandlust

Kasuks tuleb:
- Directo ja Merit palk programmide kasutamise kogemus
- positiivne ellusuhtumine, paindlik mõtteviis, efektiivsus, eesmärgile suunatus, usaldusväärsus, hea pingetaluvus, huvi areneda ja saavutada häid tulemusi ning töötada pikaajaliselt meie ettevõttes.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
1. tööd sõbralikus ja toetavas kollektiivis
2. paindlikku tööaega
3. mitmekesist ja huvitavat tööd oma valdkonna tippspetsialistidega
5. koolitus- ja arenguvõimalusi
6. kaasaegseid töötingimusi