Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #299924

Raamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

aruannete koostamine
firma igapäevane raamatupidamistöö
maksude arvestuse teostamine
palgaarvestus töölepingute ja koondtabelite alusel
pangaoperatsioonide teostamine
raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine

Ootused kandidaadile

analüüsi- ja otsustusvõime
arvutiprogrammide tundmine ja kasutusoskus
eelnev töökogemus raamatupidajana
eesti ja vene keele oskus
hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
kiire õppimis- ja arenemisvõime
põhjalikkus ja kohusetundlikkus
soov pühenduda töösse
täpsus, kohusetundlikkus ja ausus
valmidus nii iseseisvaks kui meeskonnatööks

Ettevõte pakub

* huvitavat, vastutusrikast ja mitmekesist tööd
* kaasaegset ja stabiilset töökeskkonda
* sõbralikku meeskonda
* koolitust ja arenemisvõimalusikaasaegseid töötingimusi

Lisainfo

Raamatupidaja allub pearaamatupidajale.

Tööpakkumise number
#299924

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
10. märts 2013
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2013

Uus kõrgetasemeline 4**** Meresuu SPA & Hotel Narva - Jõesuus pakub suurepäraseid puhkamise ja lõõgastumise võimalusi, samuti häid võimalusi
koosolekute, koolituste ja ürituste läbiviimiseks. Hotellis on 109 heatasemelist numbrituba, restoran ja lobby baar, 4 hästivarustatud konverentsisaali,
veekeskus koos erinevate saunadega ja wellness spaa hoolitsustega.

Vaata rohkem