Värsked tööpakkumised

Raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 598012

Tööpakkumise number

598012

Firma nimi peidetud Raamatupidaja

Töö kirjeldus

Raamatupidaja töö eesmärgiks on palga- ja maksude arvestuse pidamine sh sellekohase aruandluse esitamine, ettevõtte ostuarvete menetlemine Omniva e-arvekeskuses ja korteriühistutele raamatupidamisteenuse osutamine.

Nõudmised kandidaadile

Erialane (raamatupidamisalane) haridus
Vähemalt 5 aastane töökogemus raamatupidajana
Oled osav arvuti ja raamatupidamis- ja personaliprogrammide kasutaja (Excel, MS Dynamics NAV, Profit, Persona V3)

Oma töötajatele pakume ettevõttes kehtivaid soodustusi ja paindlikku tööaega ning konkurentsivõimelist töötasu koos isiklikku arengut toetava keskkonnaga.

Asukoht:
Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. mai 2019
Kuulutus sisestati:
17. mai 2019

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus