Raamatupidaja
Tööpakkumise number #834500

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on töötasude ja maksude arvestus, aruannete, taotluste koostamine ja esitamine ning tegelemine võlgnikega

Ootused kandidaadile

Ootame just Sind, kui

  • oled pühendunult täpne, kohusetundlik ning koostööaldis meeskonnamängija
  • omad valmisolekut vajadusel uued tööoskused ja programmid kiirelt omandada
  • tahad ja oskad näha nii tervikut kui detaile selle sees

Kasuks tuleb
  • eelnev töökogemus töö-, puhkuse-, lähetuse ja muude tasude arvestamises
  • töökogemus majandustarkvaraga MSD Nav
  • vene keele kasutamise oskus suhtlustasemel

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • häid eneseteostus-ja arenguvõimalusi, vajadusel tööalast väljaõpet
  • koostööd professionaalsete ja toetavate kolleegidega
  • soodustusi nii ostlemisel kui sportimisel
  • piirkonniti tasuta transporti tööle ja tagasi

Lisainfo
  • Töösuhe on tähtajaline (lapsehoolduspuhkusel oleva töötaja asendamine)
  • Töö tegemise asukoht
Suur-Sõjamäe 70, Soodevahe küla, Rae vald, Harjumaa

Info: 56651292
Sirli Peetrimägi, personalispetsialist

Tööpakkumise number
#834500

Info

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2023
Raamatupidaja Raamatupidaja

Coop Eesti Keskühistu

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
2 p. tagasi
Veebipõhine värbamine RAAMATUPIDAJA ALEXELASSE AS Alexela
UUS
2 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
RAAMATUPIDAJA ALEXELASSE AS Alexela • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA CVKeskus.ee klient
2100 €/kuus
4 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA CVKeskus.ee klient • Tallinn
2100 €/kuus
Tallinn
VIP 1
3 p. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus RAAMATUPIDAJA RevalHansa OÜ
Alates 2000 €/kuus
1
3 p. tagasi