Raamatupidaja/ assistent
Tööpakkumise number #814161

2
TARTU KINNISVARAHALDUSE OÜ
Tartu, Tartumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • klientide raamatupidamise kannete koostamine

  • ostu-, müügiarvete koostamine ja registreerimine

  • maksete ja laekumiste registreerimine

  • hinnapakkumiste ja dokumentide koostamine

  • juhtkonna assisteerimine

Ootused kandidaadile

  • raamatupidamisalane haridus ja/või kogemus

  • hea MS Excel ja MS Word kasutusoskus

  • initsiatiivikus

  • põhjalikkus

  • iseseisev mõtlemine ja oskus oma tööd planeerida

  • pingetaluvus ja kiire reageerimisoskus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • huvitavat ja arendavat tööd

  • paindlikku tööaega

  • sõbralikku ja nooruslikku meeskondakonda

  • kindlat ja stabiilset töökohta

  • meeldivat ja moodsat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#814161

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1000 - 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
19. september 2022
Raamatupidaja/ assistent Raamatupidaja/ assistent

Tartu Kinnisvarahalduse OÜ on erakapitalil põhinev kinnisvara haldus- ja hooldusettevõte. Tegutseme aastast 2006 ning meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset ning kvaliteetset haldus- ja hooldusteenust. Meie klientideks on peamiselt korteriühistud aga ka kinnisvara arendajad, ehitusettevõtted, riigiasutused ja eraisikud.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KONTROLLER Olerex AS
2 päeva jäänud
KONTROLLER Olerex AS • Tartu
Tartu
VIP 2
TELLER COOP PANK AS
2
TELLER COOP PANK AS • Tartu
Tartu
3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus AUDIITORI ASSISTENT E-AUDIT OÜ
AUDIITORI ASSISTENT E-AUDIT OÜ • Tartu
Osaline kaugtöö võimalus
Tartu
nädal tagasi
SEKRETÄR PERSONALIJUHT Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid
Alates 1300 €/kuus
SEKRETÄR PERSONALIJUHT Sihtasutus Eesti Maaelumuuseumid • Tartumaa
Tartumaa
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Diivaniparadiis OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
PEARAAMATUPIDAJA Diivaniparadiis OÜ • Tartu
Tartu
Vaatan kõiki