Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291516

Raamatupidaja assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arvete identifitseerimine, ostu-ja müügireskontro pidamine(arvete kontroll, sisestamine andmebaasidesse jne.)

Ootused kandidaadile

abivalmidus
algatus- ja organiseerimisvõime
analüüsi- ja otsustusvõime
arvuti kasutamise oskus
enesearendamine ja töötahe
hea pingetaluvus
hea rutiinitaluvus
iseseisvus ja vastutustunne
kiire õppimis- ja arenemisvõime
hea soome keele oskus
eelnev erialane töökogemus kas raamatupidaja või raamatupidaja assistendina

Ettevõte pakub

arenemisvõimalusi
kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
karjääri- ja õppimisvõimalust
koolitusvõimalust
sõbralikku töökollektiivi
tööd rahvusvahelises ettevõttes
tööpanusele vastavat palka

Tööpakkumise number
#291516

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
12. november 2012

Oy Rekrum Ab on loodud 2007 a. 100% Eraettevõtte on olemuselt multifunktsionaalne teenusepakkuja Soome turul. Anname tööd igapäevaselt kas otse või läbi allhankijate umbes 80 inimesele. Meie tegevusalade hulka kuuluvad ehituaslane projektijuhtimine, ehitusalase täisteenuse pakkumine projekteerimisest kuni kasutuselevõtuni koos eriosadega. Ettevõtte teenuste hulka kuuluvad muude eriteenuste kõrval ka transport ja logistika.

Vaata rohkem