Raamatupidaja-asjaajaja
Tööpakkumise number #784715

1
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 28 päeva pärast.

Töö kirjeldus

- ostu- ja müügireskontro
- arveldused aruandvate isikutega
- käibemaksuarvestus
- palgaarvestus
- maksudeklaratsioonide koostamine ja esitamine
- aruannete koostamine
- personalidokumentide koostamine ja haldamine (töölepingud, tööohutus)
- ettevõtte ametikirjade koostamine ja dokumentatsiooni korrashoid
- kontori igapäevase sujuva toimimise tagamine, kontoritarvetega varustamine
- ettevõtte üldtelefonile vastamine
- ettevõtte juhtkonna abistamine erinevates jooksvates küsimustes

Ootused kandidaadile

- keskeri või kõrgharidus
- raamatupidamise alane töökogemus
- personalidokumentide koostamise kogemus
- erinevate asjaajamise dokumentide koostamise kogemus
- eesti keele oskus kõrgtasemel nii kõnes kui kirjas
- inglise keele oskus heal tasemel kõnes ja kirjas
- arvutikasutamise oskus vähemalt kesktasemel (excel, word, internet)
- kohusetundlikkus ja korrektsus oma tööülesannetes
- hea suhtlemisoskus

Ettevõte pakub

- koolitusi ja enesetäiendamise võimalusi
- toredat ja väikest töökollektiivi

Lisainfo

Otsime oma väikesesse ettevõttese inimest kes teeb raamatupidamist, hoiab korras ettevõtlusega kaasas käivat dokumentatsiooni ning hoiab sima peal ka tõrgeteta töö toimimiseks kontoris.

Tööpakkumise number
#784715

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
RAAMATUPIDAMISASSISTENT A Finants OÜ
3 p. tagasi
RAAMATUPIDAMISASSISTENT A Finants OÜ • Tallinn
Tallinn
3 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA Omniva
3 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA Omniva • Tallinn
Tallinn
UUS
2 p. tagasi
OSTUARVETE SPETSIALIST RANTELON OÜ
UUS
2 p. tagasi
OSTUARVETE SPETSIALIST RANTELON OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
5 p. tagasi
RAAMATUPIDAJA Ty Nordic OÜ
1
5 p. tagasi