Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #630402

Raamatupidaja abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Müügi - ja ostuarvete töötlemine;
Pangatehingute kirjendamine;
Lähetus aruannete ja töövõimetuslehtede töötlemine.
Обработка входящих и исходящих счетов;
Обработка банковских сделок;
Обработка отчётов по командировкам и больничным листам.

Nõudmised kandidaadile

Eelmine erialane töökogemus;
Kõrge stressitaluvus, vastutustunne ja korrektsus;
Eesti ja vene keele oskus ning soovitavalt inglise või soome keele oskus;
Hea arvuti kasutamise oskus.
Предыдущий опыт работы по специальности;
Высокая стрессоустойчивость, ответственность и коректность;
Знание эстонского и русского языков, желательно знание английского или финского языков;
Хорошее знание компьютера.

Seoses uutele turgudele sisenemisega vajab ettevõte raamatupidaja abi.
Meie pakume:
Huvitavat ja vastutusrikast tööd;
Konkurentsvõimelist palka;
Häid töötingimusi.
Asume Maardus aadressil Nurmevälja tn 1 Lasnamäe lähedal (7-10 min)
В связи с выходом на новые рынки предприятию требуется помощник бухгалтера.
Мы предлагаем:
Интересную и ответственную работу;
Конкурентоспособную заработную плату;
Хорошие условия работы.
Мы находимся по адресу Maardu, Nurmevälja tn 1, в 7-10 минутах езды от Lasnamäe.

Tööpakkumise number
#630402

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem