PwC ärinõustamise nooremkonsultant
Tööpakkumise number #814815
Osaline kaugtöö võimalus

PricewaterhouseCoopers AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Otsime oma tiimiärinõustamisenooremkonsultanti

PwC Ärinõustamise üksus tegeleb ettevõtete ja organisatsioonide nõustamisega juhtimiskonsultatsioonide vallas, olles Eestis omataoliste seas suurim. Meie ärinõustajate ekspertnõu aitab luua lahendusi suurtele probleemidele ja viia ellu tõeliselt mõjusaid muutusi Eesti ühiskonnas. Ärinõustamise nooremkonsultant osaleb analüüsi-ja uurimisprojektides nii avalikus kui erasektoris.

Ootused kandidaadile

See on Sinu väljakutse, kui:

  • Sul on lai silmaring ja soov oma teadmisi pidevalt täiendada
  • Sind motiveerib võimalus leida uudseid lahendusi olulise mõjuga probleemidele
  • oled hinnatud meeskonnamängija, kes võtab vastutuse oma tulemuste eest ja jääb positiivseks ka pingelistes olukordades
  • tugined otsustes loogikale ja analüüsile ning näed detailide taga suurt pilti
  • oled tech-savvy - tunned huvi kaasaegsete tehnoloogiate vastu ja orienteerud kiirelt uutes tarkvaralahendustes
  • sul on vähemalt esimese taseme kõrgharidus või oled seda lähiajal lõpetamas (eelistatult majandusvaldkonnas)
  • väljendad end vabalt ja veenvalt kõnes ja kirjas, nii eesti kui inglise keeles

Ettevõte pakub

Mis Sind ees ootab:

  • võimalus teha tippjuhtkonna tasandil koostööd Eesti juhtivate ettevõtetega ja avaliku sektori organisatsioonidega ning anda oma panus ühiskonnas oluliste muutuste elluviimisse
  • professionaalse arengu kiirtee väljakutsuvate projektide, ekspertidelt õppimise ja rahvusvaheliste koolitusprogrammide toel
  • tipptasemel uurimismetoodikad ja piirideülene ekspertvõrgustik
  • toetav tiim ja isiklik karjääricoach
  • ägedad ühisüritused, tervist väärtustavad soodustused ja paindlik töökorraldus

Soovid teada rohkem? Sinu küsimustele vastab meie personalijuht Alice Ligi telefonil 6141800. Lisainfot meie kohta uuri kindlasti ka kodulehelt www.pwc.ee või leia meid sotsiaalmeediast: PwC Estonia

Tööpakkumise number
#814815

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
21. september 2022
PwC ärinõustamise nooremkonsultant PwC ärinõustamise nooremkonsultant

PricewaterhouseCoopers on maailma suurim professionaalset ärinõustamise teenust pakkuv firma. Me ühendame endas rohkem kui 161 tuhande inimese teadmised ja kogemused 154 riigis, et pakkuda meie klientidele kõrgekvaliteetseid teenuseid.

Eestis oleme tänaseks tegutsenud 15 aastat.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
VÄLISVAHENDITE SPETSIALIST Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus
2 päeva jäänud
VÄLISVAHENDITE SPETSIALIST Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus SENIOR CREDIT ANALYST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL
Veebipõhine värbamine
SENIOR CREDIT ANALYST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL • Tallinn
Täielik (100%) kaugtöö võimalus
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik (100%) kaugtöö võimalus AML VANEMSPETSIALIST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL
AML VANEMSPETSIALIST AS CITADELE BANKA EESTI FILIAAL • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine Täielik või osaline kaugtöö võimalus INVESTMENT MANAGER Trade Finance Capital OÜ
INVESTMENT MANAGER Trade Finance Capital OÜ • Tallinn
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VIP 2
PROJEKTIDE KOORDINAATOR Cybernetica AS
2
PROJEKTIDE KOORDINAATOR Cybernetica AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki