Puusepp
Tööpakkumise number #749642

Puusepp

1

Töö kirjeldus

Saunu valmistav ja paigaldav ettevõte Soomes otsib töömahu suurenemise tõttu oma meeskonda puutööst huvitatuid töömehi.

Saunade ja vannitoa lagede ehitus ja paigaldus.

Ootused kandidaadile

Valmisolek komandeeringuteks / Turku, Tampere /.

Paljud objektid Espoo, Vantaa, Helsinki piirkonnas.

Oma auto kasutamise võimalus, või juhilubade olemasolu.

Kasuks tuleb eelnev töökogemus puidutöödes.

Vajadusel väljaõppe.

Tööturvalisus kaardi olemasolu / työturvallisuuskortti/.

Nõutav eesti keele oskus, kasuks tuleb soome keele ja ingliskeele oskus.

Kohusetundlik

Õppimisvõimeline

Lahendustele suunatud mõtlemine

Ettevõte pakub

* Soome majutus ettevõtte poolt

* stabiilset tööd

* kaasaegseid töötingimusi

* sõbralikku kollektiivi

* konkurentsivõimelist töötasu

* töövahendid ja tööriietus ettevõtte poolt

Tööpakkumise number
#749642
Puusepp
Puusepp