Puusepp
Tööpakkumise number #815135

Puusepp

2

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

*Majaelementide valmistamine vastavalt joonistele

*Materjalide järkamine ja ettevalmistus

Ootused kandidaadile

*Varasem kogemus puitelementmajade tootmises ja/või ehituspuusepa kutse

*Jooniste lugemise oskus

*Kohusetundlikkus ja täpsus

*Meeskonnatöö oskust

Ettevõte pakub

*Häid töötingimusi siseruumides ja -töövahendeid

*Konkurentsivõimelist töötasu

*Täistööajaga, stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#815135

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : 1500 - 2000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
22. september 2022
Puusepp Puusepp

Arca Nova Element OÜ

Arca Nova Majatehas - Arca Nova Element OÜ - kuulub Norra gruppi Arca Nova Gruppen, mis on omas piirkonnas kinnisvaraarendus ja ehituse valdkonnas tuntud ja usaldusväärne tegija. Turul oldud 20 aastaga on ehitatud mitmeid elurajoone ja majade gruppe. Eestis on Arca Nova Element tootmine tegutsenud 15 aastat.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
HAAVELDAJA Rapla Metall
HAAVELDAJA Rapla Metall • Raplamaa
Raplamaa
VIP 1
TEHNIK-MEHAANIK PAE FARMER OÜ
1500 - 1900 €/kuus
1
TEHNIK-MEHAANIK PAE FARMER OÜ • Raplamaa
Raplamaa
TRANSPORTTÖÖLINE Salutaguse Pärmitehas AS
TRANSPORTTÖÖLINE Salutaguse Pärmitehas AS • Raplamaa
Raplamaa
VIP 1
3 näd. tagasi
AUTOPLEKKSEPP-KOMPLEKTEERIJA CARTEC AUTO OÜ
3000 - 4500 €/kuus
1
AUTOPLEKKSEPP-KOMPLEKTEERIJA CARTEC AUTO OÜ • Raplamaa
Raplamaa
VIP 1
3 p. tagasi
EHITUSPUUSEPP Tenter OÜ