Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #620878

Puusepp, elektrik, santehnik, plaatija, maaler

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda tootmishallides ehitatavate puitkarkassmoodulite komplekteerijaid. Pakume tööd PUUSEPPADELE, ELEKTRIKUTELE, SANTEHNIKUTELE, PLAATIJATELE, MAALRITELE.
Tööde mahtu arvestades oleksid eelistatud olukorras vastavate ametialade suuremad ja väiksemad brigaadid.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus puitkarkassmajade ehitamisel. Kandidaadid/brigaadid peavad olema korrektsed ja teostatavate tööde kvaliteedile keskendunud.

Pakume tehase sisetingimustes turvalist töökeskkonda ja töötasu vastavalt TÜKITÖÖLE määratud hindadele. Töötasu tase sõltub tehtava töö erialast. Efektiivne ja kvaliteetne töö annab võimaluse pakkumises näidatust rohkem teenida.

Tööpakkumise number
#620878

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 1100 - 2300 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2019

Hilandero Houses OÜ projekteerib, valmistab ja paigaldab mahtmoodul elementidest maju.
Toodame mitmekorruselisi kortermaju, koole, lasteaedu, ühiselamuid, hotelle ja eramuid.

Vaata rohkem