Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #377482

Puusepa oskustega tootmistööline

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie koostööpartneriks on Roiul asuv energiasäästlikke element- ja moodulmaju tootev ettevõte Natural House Production OÜ.

Tootmistöölise igapäevatöö on erinevate tööoperatsioonide teostamine puitelementide valmistamise protsessis.

Ootused kandidaadile

*jooniste lugemise oskus ja kogemus
*töökus, hoolsus ja tehniline taip
*oskus ja kogemus kasutada tööks vajalikke tööriistu ja -masinaid
*tahe õppida ja areneda

Ettevõte pakub

*rõõmsameelset meeskonnatööd
*arendavat töökeskkonda
*konkurentsivõimelist töötasu
*tööd esmaspäevast reedeni 8-17

Tööpakkumise number
#377482

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2015

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel leida tööd erinevatel erialadel. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Väärtustades tööd.

Vaata rohkem