2023-08-23 14:48:55

Puurimisosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Alates 3000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Inseneribüroo STEIGER on tegutsenud puurimise valdkonnas pisut üle 2 aasta. Oleme saavutanud silmapaistvaid tulemusi südamikpuurimises, kuid soovime oma tegevust laiendada nii Eestis kui ka väljapoole. Otsime oma meeskonda juhti, kes on võimeline juurutama uusi teenuseid ja tehnoloogiaid, oskab planeerida ja juhtida inimeste, tehnika ja finantsvahendite kasutust, on suunatud tulemusele ja ootab väljakutseid.

Ootused kandidaadile

 Töö sobib sulle kui:

  • Sul on varasem kokkupuude puurtöödega vähemalt projektijuhtimise tasemel ehitusgeoloogia, soojuspuuraukude või veekaevude puurimisel;
  • Sul on autojuhi load (min B-kat, kasuks tuleb ka C-kat);
  • Sa oskad kasutada kontoritarkvara;
  • Sa valdad hästi eesti, vene ja inglise keelt;
  • Sa oled korrektne, täpne ning pead kinni kokkulepetest;
  • Tunned hästi majandusarvestuse aluseid;
  • Sa väärtustad kvaliteetselt tehtud tööd;

Ettevõte pakub

Miks tulla meile tööle?

  • Pakume võimalust töötada kõige kaasaegsema tehnikaga ning tipptasemel meeskonnaga;
  • Pakume võimalust ennast teostada läbi uute teenuste juurutamise ja unikaalsete projektide;
  • Kaasaegset töökeskkonda;
  • Väljakutset töötada kiirelt arenevas organisatsioonis;
  • Pakume ametiautot;
  • Konkurentsivõimelist töötasu - põhipalk 3 000 € bruto, pluss tulemustasu.

Tahad teada rohkem?

Meie kontaktisik on Erki Niitlaan, tel 55 27 327.

Aadress Männiku tee 104, 11216 Tallinn. Internetis võid meid leida http://www.steiger.ee, https://www.linkedin.com/company/engineering-bureau-steiger-llc või https://www.facebook.com/steigerIB.

Kui sul tekkis huvi, siis palun saada:

  • elulookirjeldus koos varasemate töökohtade ja tööülesannete kirjeldusega;
  • olemasolul soovituskiri.

Pakume tööd täiskohaga ja tööle saab asuda kohe! Töökoha osas oleme paindlikud, füüsilised kontorid Tallinnas ja Tartus, võimalus töötada osaliselt kodukontoris!