Värsked tööpakkumised

Puurija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 369093

Tööpakkumise number

369093

Töö kirjeldus

Puurimistööd radiaalpuurpingil

Nõudmised kandidaadile

Jooniste lugemise oskus, eelnev töökogemus, keermestamise oskus

Pakume kaheks kuuks ajutiselt tööd, kuid väga heale puurijale on võimalik ka alaline töökoht.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
4. veebruar 2015

Clyde Bergemann Eesti AS esindab ülemaailmset energeetikatööstuse seadmete ning katelde küttepindade puhastustehnoloogia tootmisgruppi Clyde Bergemann Power Group alates 90ndate teisest poolest. CBPG tegutseb ligi 50 riigis ja tegeleb kütteseadmete pinna- ja metallitöötluse valdkonnas.Ettevõtte kogu metallitöötlemisprotsess on sertifitseeritud rahvusvaheliste hindajate poolt ja vastavad aktsepteeritud ISO 9001-kvaliteedinõuetele jt. kehtestatud standarditele. CBPG on ülemaailmne liider tööstuslike kütte- ja reaktsioonipindade valdkonnas, samuti katelde küttekollete ja nende puhastusseadmete ja puhastustehnoloogia arenduse, tootmise ja turunduse alal.