Värsked tööpakkumised

Puuelementide valmistaja tehases

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 545070

Tööpakkumise number

545070

Töö kirjeldus

Pakume puuelementide valmistajale tööd Jokioise maakonnas, Umbes 100 km Helsingist. Töö algab 23 Juulist- Augusti lõpuni. Tublile töömehele tööd ei lõppe.
Tööandal on pakuda ka majutust.
Täistööaeg.

Nõudmised kandidaadile

- Vajalik oleks vähene Soome keele oskus.
- Soovitatav oleks jooniste lugemise oskus.
- Soome isikukoodi ja vajaliku tööturvalisus kaardi olemasolu.
- Naelapüssi kasutamise oskus.
- Kasuks tuleb eelnev töökogemus Soomes.

Ettevõte pakub

- Palk alates 11 eur/h.
- Soome ametiala kollektiivlepingust tulenevaid hüvitisi.
- Majutust.
Lähem info ja kandideerimine: +372 53029946; triin.nellis(ät)selekta.fi või läbi CV Keskuse programmi. Töövestlused toimuvad nii Soomes kui ka Eestis.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2018
Brutopalk:
11 EUR tunnis

Selekta on innovaatiline rahvusvaheline kontsern, pakkudes personaliteenuseid Eestis, Soomes ja Ungaris.
Juba aastast 1999 on leidnud Selekta abil tuhanded eri ametialade esindajad endale sobiva töö Soomes.
Pakume tööd ehituse, logistika, tööstuse, kaubanduse, IT, juhtimise, müügi, reklaami, personalijuhtimise, meditsiini ja sotsiaaltöö vallas.
Aastatepikkune kogemus ja professionaalne personal annavad meile teadmise, et igale tööle leidub tegija.