Pulmonoloogia iseseisva vastuvõtu õde
Tööpakkumise number #832149

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Õendustoimingud

Ootused kandidaadile

rakenduskõrgharidus
soovitavalt eelnev töökogemus
eesti keele oskus B2 tasemel ja vene keele oskus
registreering Terviseameti registris

väljakutsete rohket ja eneseteostust võimaldavat tööd kiiresti arenevas Virumaa suurimas tervishoiuasutuses,

erialase arengu võimalusi (koolitusvõimalusi, teenuste arendamine),

kollektiivlepingust tulenevaid soodustusi,

toetavat meeskonda.

Tööpakkumise number
#832149

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2023
Pulmonoloogia iseseisva vastuvõtu õde Pulmonoloogia iseseisva vastuvõtu õde

Ida-Viru Keskhaigla SA

Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla on Virumaa suurim tervishoiuasutus. Haigla otsene vastutuspiirkond on rohkem kui 100,000 elanikku, haiglas on ca 300 statsionaarset ravivoodit ja enam kui 1300 töötajat, neist 220 arsti.

Visioon - oleme tegevuspiirkonnas vastutav tervishoiuteenuse osutaja​​​​​​​​​​​​​​​​​
Põhiväärtused - usaldusväärsus, inimlikkus, tegusus

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
PEREÕDE (PÄEVANE TÖÖ) Viru vangla
Alates 2100 €/kuus
5 päeva jäänud
PEREÕDE (PÄEVANE TÖÖ) Viru vangla • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
PROTSEDUURIDE ÕDE (PÄEVANE TÖÖ) Viru vangla
PROTSEDUURIDE ÕDE (PÄEVANE TÖÖ) Viru vangla • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
UUS
20 tundi tagasi
ÕDE VÕI ABIÕDE KARDIOLOOGIAKESKUSESSE (PÄEVANE TÖÖAEG VÕI VAHETUSTEGA TÖÖ) Põhja-Eesti Regionaalhaigla
UUS
ÕDE VÕI ABIÕDE KARDIOLOOGIAKESKUSESSE (PÄEVANE TÖÖAEG VÕI VAHETUSTEGA TÖÖ) Põhja-Eesti Regionaalhaigla • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
ÕDE Ida-Viru Keskhaigla SA
ÕDE Ida-Viru Keskhaigla SA • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
ANESTESIOLOOG-INTENSIIVRAVIARST Ida-Viru Keskhaigla SA
ANESTESIOLOOG-INTENSIIVRAVIARST Ida-Viru Keskhaigla SA • Ida-Virumaa
Ida-Virumaa
Vaatan kõiki