PULBERVÄRVIJA
Tööpakkumise number #825750

ETS NORD AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ventilatsioonitoodete värvimine kaasaegsete pulbervärvi seadmetega, nii käsi- kui automaatvärviliinil.

  • Toodete ettevalmistus, värvimine ja pakendamine

Ootused kandidaadile

  • Iseseisvust, kohusetundlikkust, töötahet, tehnilist taipu ning positiivset suhtumist

  • Head eesti keele oskust

  • Füüsilist vastupidavust

  • Sobid meile, kui Sulle meeldib harjumuspärane töö

  • Soovi töötada meeskonnas

  • Kasuks tuleb eelnev töökogemus

Ettevõte pakub

  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

  • Täistööajaga kahes vahetuses tööd vahemikes 6:30-15:00 ja 15:00-23:00

  • Sportimise ja lõunasöögi soodustusi

  • Kogemustega toetavat meeskonda

  • Kaasaegset töökeskkonda

  • Väljaõpet kohapeal

Tööpakkumise number
#825750

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : Alates 1351 €/kuus
Kuulutus aegub:
12. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
24. november 2022
PULBERVÄRVIJA PULBERVÄRVIJA

ETS NORD AS

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja - oleme tegutsenud üle 24 aasta ja tänaseks töötab ettevõttes enam kui 470 inimest. Lisaks Tallinnale on meil tehased Soomes ja Rootsis. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele. Spetsialiseerumine, oskusteave ning kõrge kvaliteet on ka edaspidi meie edu võtmeks. Tänu meile on õhk puhas sellistes asutustes nagu KUMUs, Lennusadamas, T1 Mall of Tallinnas ja Viru keskuse Toidutänaval.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TOOTMISTÖÖLINE (FASSAADIELEMENDID) TRADE BUILDER BALTIC OÜ
Kuni 1750 €/kuus
TOOTMISTÖÖLINE (FASSAADIELEMENDID) TRADE BUILDER BALTIC OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER Vertex Estonia AS
1500 - 1800 €/kuus
METALLKONSTRUKTSIOONIDE MAALER Vertex Estonia AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TOOTMISLIINI SEADMETE SEADISTAJAT Liviko AS
TOOTMISLIINI SEADMETE SEADISTAJAT Liviko AS • Tallinn
Tallinn
KIVIST TASAPINDADE VALMISTAJA GRANIMAR OÜ
Alates 1700 €/kuus
5 päeva jäänud
KIVIST TASAPINDADE VALMISTAJA GRANIMAR OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
MÖÖBLITISLER AVILA PUIT OÜ
Alates 1800 €/kuus
1
MÖÖBLITISLER AVILA PUIT OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki