Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #643002

Pulbervärvija

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd pulbervärvijale Soomes.Töö toimub tehases kahes vahetuses. Töö on pikaajaline.

Ootused kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus pulbervärvijana.
Töökeel on inglise või vene keel.

Ettevõte pakub

Palk kaks korda kuus ja majutus tööandja poolt.

Lisainfo

Lisainfo +3725179229

Tööpakkumise number
#643002

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

CVKeskus.ee klient

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted

Vaata rohkem