Värsked tööpakkumised

Pulbervärvija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564872

Tööpakkumise number

564872

Töö kirjeldus

Pakume tööd pulbervärvijale Soomes.Töö toimub tehases erinevates vahetuses

Nõudmised kandidaadile

Nõutav eelnev töökogemus pulbervärvijana ja kasuks tuleb märgvärvimise kogemus
Vajalik soome või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Palk kaks korda kuus ja majutus tööandja poolt

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2018
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2018

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted