Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636036

Pulbervärvija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. jaanuar 2020
Kuulutus aegub: 2. veebruar 2020

Töö kirjeldus

- Detailide värvimine pulbervärviga.

Ootused kandidaadile

- Oled hea tehnilise taibuga.
- Oskad eesti ja vene keelt suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- Ettevõte pakub transporti Tallinnast töökohale ja tagasi.
- Vajaduse korral väljaõpe kohapeal.

Tööpakkumise number
#636036

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

AS Saku Metall omab 25 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 300 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – terasest avatäidete tootmine ja allhanketööd lehtmetallist.
Rohkem infot www.sakumetall.ee

Vaata rohkem