Värsked tööpakkumised

Puksiiri MEHAANIK

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398594

Tööpakkumise number

398594

Töö kirjeldus

Pakume tööd Kunda sadamas puksiirlaeval "KUNDA" (IMO 6818887)

Sinu tööülesandeks on
puksiirlaeva jõuseadmete ja tehniliste süsteemide töö, hoolduse ja korrasoleku tagamine;
vahiteenistuses osalemine;
laeva tehnilise dokumentatsiooni haldamine.

Nõudmised kandidaadile

omad kuni 3000 kW peamasinate koguvõimsusega mootorlaeva teise mehaaniku diplomit ning kehtivat tervisetõendit tööks merel;
valdad eesti ja vene keelt suhtlemis tasandil;
oled suhtlemis- ja koostööaldis.
Kasuks tuleb arvutioskus.

Ettevõte pakub

soodsat töögraafikut;
häid töötingimusi;
kuu netopalka 1000 eurot;
soodustuste paketti.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015

AS Kunda Nordic Tsement on 220 töötajaga, rahvusvahelisse ehitusmaterjalide tootmiskontserni HeidelbergCement Group kuuluv ettevõte Lääne-Virumaal. Ettevõtte peamised tegevusalad on ehitustsementide ja lubjakivikillustiku tootmine ning müük, sadamateenuste osutamine.