Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316999

Puiduviimistleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on mööblidetailide pinnaviimistlus: lakkimine, värvimine ,peitsimine värvipüstoliga.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui omad eelnevat töökogemust viimistleja ametikohal mööblitootmisettevõttes.
Kasuks tuleb oma auto olemasolu

Ettevõte pakub

- huvitavat tööd stabiilses, tublis ja elujõulises firmas;
- vastavalt Sinu tööpanusele töötasu;
- kaasaegset tootmishoonet, kus kasutusel uus ja kaasaegne masinapark;
- ühtehoidvat ja väga toredat meeskonda;

Tööpakkumise number
#316999

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. september 2013
Kuulutus sisestati:
15. august 2013
Lisainfo palga kohta:
konkurentsivõimeline palk

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem