Värsked tööpakkumised

Puidutööstuse operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398596

Tööpakkumise number

398596

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi asjalikku ja nutikat OPERAATORIT, kes töötab optimeerival järkamissael.

Töötamisel on oluline:
• seadme seadistamine, tehnilise olukorra jälgimine ning osalemine hooldustöödel
• tootmisliini ja protsessi tõrgeteta kulgemise tagamine oma töölõigul
• valmistatava toodangu koguse ja kvaliteedi tagamine
• oma töölõigu arvestuse pidamine

Nõudmised kandidaadile

AS Imprest ootab Sind oma meeskonnaga liituma, kui Sa:
• omad varasemalt kokkupuudet puidutööstusseadmetega ja/või omad vastavat haridust
• oled kiire taibuga ja suudad operatiivselt lahendada esile kerkivaid probleeme
• omad tehnilist taplikkust ja oskad teha tööd meeskonnas
• oskad kasutada arvutit tavakasutaja tasemel
• oled valmis vahetustega tööks
• oled aus ja kohusetundlik

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
• aastaringset püsivat ja kindlat tööd
• tasuta bussitransporti tööl käimiseks mitmest eri suunast (Rakverest, Kundast, Viru-Nigulast)
• toetavat meeskonda ning häid töö- ja olmetingimusi
• töötasu on aus ning laekub korrapäraselt
• korralikke tööriideid, sooja toitu ning soodustusi meie toodangule
• toredaid ühisüritusi
• hoolitseme ka Sinu tervise eest, pakkudes regulaarseid ujumisvõimalusi

Lisainfo

Asume Lääne-Virumaal, Viru-Nigula vallas, Ojakülas.
Kontakt: Tatjana(ät)imprest.ee

Töö toimub kahes vahetuses (6:00 - 14:30 ja 14:30 - 23:00).

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2015
Kuulutus sisestati:
8. oktoober 2015

AS Imprest on kiiresti arenev ja sõbralik ettevõte, mis valmistab ümarfreesitud ja süvaimmutatud puidust aiatoodeteid ning laste mänguväljakuid. Oma toodangut müüme suuremates Eesti aia- ja ehituskauplustes ning paljudes Euroopa riikides.

Meie tehas asub Ojakülas, Viru-Nigula vallas, Lääne-Virumaal ning kokku töötab Imprestis 80 inimest.