Värsked tööpakkumised

Puidupurusti operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547889

Tööpakkumise number

547889

Töö kirjeldus

OÜ Reinpaul otsib oma meeskonda PUIDUPURUSTI OPERAATORIT.

Vahetustega töö (6 päeva tööl, 6 päeva vaba). Töö toimub Eestis ja Lätis.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik on varasem töökogemus metsatõstukiga ja C, E kategooria juhilubade olemasolu.
Töövahendiks on mobiilne vasarpurusti.
Doppstadt AK-530 ja tööpiirkonnaks Eesti ja Läti Vabariik.

Kandidaadilt eeldame kohusetundlikust, pingetaluvust ja otsustusvõimet. Alkoholilembestel palume mitte tülitada.

Omalt poolt pakume meeldivat töökeskkonda ja motiveerivat palka.

CV palume saata kuuno(at)reinpaul.ee.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. august 2018
Kuulutus sisestati:
26. juuli 2018

Osaühing Reinpaul on asutatud aastal 1996. Peamisteks tegevusaladeks on hakkpuidu tootmine ja selle transport Eestis ja Lätis.
Teostame puistevedusid alates 1997 aastast.