Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455417

Puidupingi operaator

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse meeskonda liimkilbi tootmistsehhis olevale nelikanthöövlile operaatorit, kelle ülesandeks on:

  • Tootmisliini tõrgeteta töö tagamine oma töölõigus
  • Tehtud toodete kõrge kvaliteedi ning vastavuse tagamine etteantud mõõtudele ja kvaliteedinõuetele.

Ootused kandidaadile

Meile sobivalt kandidaadilt ootame:

  • Eelnevat töökogemus puidutööstuses operaatorina;
  • Tehnilist taiplikkust;
  • Kohusetundlikkust, täpsust ja vastutustunnet;
  • Positiivne ellusuhtumine ja oskus töötada meeskonnas;
  • Valmisolek vahetustega tööks;
  • Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Stabiilset töökohta ja töötasu
  • Igakuist tulemustasu
  • Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust
  • Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Hommikune vahetus 05:30-14:00 ja õhtune vahetus 14:00-23:30.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Tööpakkumise number
#455417