Värsked tööpakkumised

Puidupingi operaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 455417

Tööpakkumise number

455417

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse meeskonda liimkilbi tootmistsehhis olevale nelikanthöövlile operaatorit, kelle ülesandeks on:
• Tootmisliini tõrgeteta töö tagamine oma töölõigus
• Tehtud toodete kõrge kvaliteedi ning vastavuse tagamine etteantud mõõtudele ja kvaliteedinõuetele.

Nõudmised kandidaadile

Meile sobivalt kandidaadilt ootame:
• Eelnevat töökogemus puidutööstuses operaatorina;
• Tehnilist taiplikkust;
• Kohusetundlikkust, täpsust ja vastutustunnet;
• Positiivne ellusuhtumine ja oskus töötada meeskonnas;
• Valmisolek vahetustega tööks;
• Eesti keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• Stabiilset töökohta ja töötasu
• Igakuist tulemustasu
• Tervise Paradiisi spordiklubi, veekeskuse ja bowlingu külastust
• Sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Töö toimub graafiku alusel. Hommikune vahetus 05:30-14:00 ja õhtune vahetus 14:00-23:30.

Ühendust võetakse ainult väljavalitud kandidaatidega.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Ecobirch AS

Ecobirch AS on 2002 aastal asutatud eestimaisel kapitalil põhinev kasetööstus, kuhu kuuluvad 2 saeveskit ja 1 liimkilbivabrik Eestis. Oleme suurim kase saematerjali ja liimkilbi tootja Baltikumis.