Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #678551

Puidukuivatite elektri ja automaatika eest vastutav spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puidukuivatite tehnilise seisundi vastavuse tagamine

  • Elektriliste, mehaaniliste seadmete ja juhtimisautomaatika diagnostika-, hoolduse- ja remonttööde läbiviimine

  • Tehtud ja tegemist vajavate tööde aruandluse pidamine vastavas hooldusprogrammis

Ootused kandidaadile

  • Sul on oskus iseseisvalt tegutseda, oled vastutus- ja õppimisvõimeline

  • Tunned huvi tehnika vastu ning omad arvutiga töötamise kogemust

  • Kasuks tuleb elektrialane haridus ning eelnev töökogemus puidutööstuses

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd moodsas saetööstuses (päevases vahetuses)

  • Head töötasu

  • Kaasaegseid töövahendeid ja arenguvõimalusi

Lisainfo

Töökoht asub Tartust 20 km kaugusel Varal, Tartumaal.
Täiendav info tööpäeviti kell 8:00-16:3, tel 5333 5890 Andres Sütt.

Tööpakkumise number
#678551

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. detsember 2020
Kuulutus sisestati:
2. detsember 2020

Vara Saeveski OÜ põhitegevusalaks on juba 20 aastat okaspuu palgi väärindamine. Aastas toodetud 120 000 m3 kuuse ja männi saematerjali leiab kasutust ehituses, mööbli- ja puidutööstuses nii Eestis kui ka välismaal. Anname stabiilselt tööd 70 inimesele.
2019. aastal valmisid täisautomaatne puukoort kasutav katlamaja ning uued kuivatikambrid puidu kuivatamiseks.

Vaata rohkem