Puiduhakkuri operaator Lõuna-Eesti piirkonda
Tööpakkumise number #813348

1

Töö kirjeldus

  • Mobiilse puiduhakkuri opereerimine: sõitmine objektile, hakkepuidu tootmine, aruandluse koostamine ja edastamine tahvelarvutis;

  • puiduhakkuri hooldus- ja remonditööd;

  • tööpiirkond Tartumaa, Võrumaa.

Ootused kandidaadile

  • Nõutav C-kategooria juhiluba;

  • kasuks tuleb eelnev kogemus metsatõstukiga;

  • tehniline taiplikus;

  • hea koostöö- ja õppimisvõime;

  • hea suhtlemisoskus;

  • soovituslik elukoht Lõuna-Eesti.

Ettevõte pakub

  • Väljaõppe võimalust;

  • korralikku remondibaasi;

  • vahetustega tööd (nädal tööl, nädal vaba) - töönädala pikkus 5-6 päeva;

  • konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu (ca 3000-4000 bruto).

Tööpakkumise number
#813348

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
nädal tagasi
PUIDUHAKKURI OPERAATOR Reinpaul OÜ
1
PUIDUHAKKURI OPERAATOR Reinpaul OÜ • Eesti
Eesti
Підходить і для українців
HOOLDESÕIDUKIJUHT-TEETÖÖLINE VERSTON OÜ
HOOLDESÕIDUKIJUHT-TEETÖÖLINE VERSTON OÜ • Harjumaa
Harjumaa
2 näd. tagasi
EKSKAVAATORI-, DUMPERIJUHT TV-Maarakenne Oy
EKSKAVAATORI-, DUMPERIJUHT TV-Maarakenne Oy • Soome
Soome
EKSKAVAATORIJUHT Mpi Kivipaigaldus oü
1800 - 2500 €/kuus
EKSKAVAATORIJUHT Mpi Kivipaigaldus oü • Tartumaa
Tartumaa
TÄNAVAHOOLDUSE AUTOJUHT/TRAKTORIST EKT Teed OÜ
TÄNAVAHOOLDUSE AUTOJUHT/TRAKTORIST EKT Teed OÜ • Tartumaa
Tartumaa
Vaatan kõiki