Värsked tööpakkumised

Puiduerila õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361865

Tööpakkumise number

361865

Töö kirjeldus

Pakume tööd puidu eriala õpetajale 1,0 ametohta

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame erialast haridust, eelnevat töökogemust spetsialistina või erial õpetajana
Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

Täiendõpet pedagoogiliste oskuste täiendamiseks
Pedagoogidele kehtestatud soodustusi töö-ja puhkeajas

Lisainfo

Ametikoht on Tallinna Ehituskooli õppedirektori alluvuses.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
24. november 2014
Kuulutus sisestati:
10. november 2014

Tallinna Ehituskool on kutseõppeasutuskus kus õpetatakse ehitust, elektriku eriala, restaureeimist, puidutöötlemist. Asume hetkel ajutises koolimajas kuid uuest õppeaastast alustame väga moodsas töökeskonnas oma koolimajas, Pärnu mnt.162.