Värsked tööpakkumised

Puhastusteeninduse juht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 459184

Tööpakkumise number

459184

Töö kirjeldus

Pakume tööd puhastusteeninduse juhile.
Sinu igapäeva tööks saab objektide ülevaatused, klientidega suhtlemine, koristajate varustamine tööks vajalike vahenditega, koristus teenindaja igapäevase töö korraldamine, koristajate koolitus, arvete kirjutamine ja kontroll.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult operatiivsust, juhtimiskogemust, head arvuti kasutamise oskust, Eesti ja Vene keele oskust, juhilube.
Kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteeninduse vallas!

Pakume kaasaegseid töövahendeid, konkurentsi võimelist töötasu, ametiautot, telefoni, võimalust areneda ettevõtte siseselt, ettevõtte arengus kaasa rääkida

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. märts 2017
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 800 kuni 1000 EUR kuus

Kiiresti arenev puhastusteenust pakkuv ettevõte.