Puhastusteenindaja/Специалиста по уборке VIP2

KEILA VESI AS

Tööpakkumise number

596397

KEILA VESI AS Puhastusteenindaja/Специалиста по уборке

Töö kirjeldus

Puhastusteenindaja tööks on erinevate töö- ja elukeskkondade puhastamine ja hooldamine.

Nõudmised kandidaadile

Nõuded kandidaadile
Korrektsus, ausus ja kohusetunne
Valmidus füüsiliseks tööks ja rohkeks liikumiseks

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
Head ja stabiilset töötasu
Kaasaegseid töövahendeid
Paindlikku töögraafikut, võimalusel töötamist osalise tööajaga
Tasuta täiendkoolitusi
Lisapuhkust
Lisainformatsioon:
Tööle asumise aeg esimesel võimalusel
Palume saata avalduse või oma CV
Lisainfo e-maili personal(at)keilavesi.ee , tel. 53060068
Töökohad asuvad Keila linnas
Oodatud on ka lisatöö otsijad ja eritööde oskajad

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
10. mai 2019
Brutopalk:
Alates 4 kuni 6 EUR tunnis
Soovin kandideerida

Puhastusteenindaja/Специалиста по уборке

AS Keila Vesi tegutseb alates 1997.aasta 1.juulist.
Ettevõtte põhiülesandeks on varustada 10 000 elanikuga Keila linna puhta joogiveega ning koguda ja puhastada linna heitvett Veekogumine; -töötlus ja -varustus

Avan ettevõtte profiili