Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindajad Tartu kesklinna ja Annelinna

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279518

Tööpakkumise number

279518

Töö kirjeldus

Pakume tööd puhastusteenindajatele, kes on valmis pikemaajaliseks koostööks osalise ajaga. Töö seisneb siseruumide koristuses, kontori ja olmeruumid. Kesklinnas tööaeg hommikuti kõik päevad nädalas 7.30 - 10.00 . Õhtuti Annelinnas esmaspäevast reedeni 17.00 - 20.00.

Nõudmised kandidaadile

-kasuks tuleb kui sul on eelnev kogemus koristajana
- sa oled täpne, usaldusväärne, aus ja korrektne
- sulle meeldib kord ja puhtus
- sa oled töökas ja positiivse suhtumisega

Ettevõte pakub

- konkurentsivõimeline töötasu
- heade töötulemuste eest preemiat
- vajadusel erialaseid nõuandeid

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. august 2012
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2012

Kendra on puhastusteenuseid pakkuv ettevõte Tartus ja Tallinnas, kelle meeskonda kuulub ligi poolsada omaala pärlit. Meie suunaks on eripuhastustööd ja hoolduskoristus. Seoses laienemisega, otsime oma meeskonda koristajaid.