Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #645713

Puhastusteenindaja Võrus

CVKeskus.ee klient
Võrumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

KRAAMJAT VAIA! KÕLISTA JA TULE KAE PERRÄ! :)

Pakume tööd puhastusteenindajale Võru linnast 10min. autosõidu kaugusel.

Tööaeg on osalise ajaga ja graafiku alusel. Sobilik nii naistele kui ka meestele.

Täpsemalt saad küsida töödejuhatajalt tel. 5183335.

Ootused kandidaadile

Võtame rõõmuga vastu oma kollektiivi kõik koostöövalmid ja kohusetundlikud töötajad.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda ja kaasaegseid töövahendeid, mugavaid tööriideid, arendavaid koolitusi ,sõbralikku kollektiivi, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu. Isikliku sõiduauto kasutajale lisaks sõidukompensatsioon.

Tööpakkumise number
#645713