Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673896

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

GMP Clubhotel & Pühajärve restoran

GMP Clubhotel Otepääl otsib oma rõõmsasse kollektiivi puhastusteenindajat. Meil on sulle pakkuda tööd hotellis, kus on kokkuhoidev meeskond ja loomulikult parimad kliendid. Sul on võimalus anda oma panus GMP Clubhotel´i igapäevase töö korraldamises, et iga meie kliendi kogemus oleks meeldejääv, sest puhas ja korras keskkond on sama oluline, kui mugav hotell ja hea teenindus. Kui oled töökas, positiivne, innukas, pead lugu puhtusest ja korrast ning ei karda füüsilist tööd, siis saada palun oma CV koos kaaskirjaga.

Ootused kandidaadile

Oma uuelt kolleegilt ootame:

  • oled oma töös korrektne;
  • valmidust graafikuga tööks (sh nädalavahetusel);
  • oled vastutustundlik ning oskad hinnata oma tööaega;
  • sõbralikkust ja abivalmidust;
  • kasuks tuleb eelnev kogemus puhastusteenindajana.

Ettevõte pakub

Sinu panuse eest pakume:

  • paindlikku töögraafikut;
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • kohapealset väljaõpet;
  • ettevõttesiseseid soodustusi.

Tööpakkumise number
#673896

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. november 2020
Kuulutus sisestati:
27. oktoober 2020

GMP Clubhotel on ainulaadne ja eksklusiivne hotell Otepääl. Pakume parimat majutus- ja toitlustusteenust ajaloolises hoones kauni Pühajärve kaldal. Hotellis saate puhata luksulikult sisustatud mugavates korterites. Majas tegutsevat legendaarset GMP Pühajärve restorani peetakse üheks Lõuna-Eesti parimaks ning stiilseimaks toitlustus- ja meelelahutuskohaks. Restoran on valitud korduvalt Eesti parimate restoranide hulka.

Soovime, et tunneksite end meie juures sama turvaliselt ja mugavalt nagu kodus.

GMP Pühajärve restoran kuulub Eesti 30 parima restorani hulka (White Guide 2020).

Vaata rohkem