Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja TÜRILE

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 587223

Tööpakkumise number

587223

Töö kirjeldus

Pakume Türi linnas osalise ajaga (4 tundi päevas) graafikujärgset tööd 2 puhastusteenindajale. Vahel tuleb tööl olla ka nädalavahetusel. Küsimustele vastused saad tel.56224439. Helista ja lepi töödejuhatajaga kokku aeg, et tööd üle vaatama minna.

Nõudmised kandidaadile

Ootame oma kollektiivi kohusetundlikke töötajaid, kes on huvitatud pikaajalisest töösuhtest.

Pakume omalt poolt kaasaegset töökeskkonda,koolitusi,sõbralikku kollektiivi, kaasaegseid töövahendeid ja -riideid, alati õigeaegselt väljamakstavat töötasu.

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele
Kuulutus aegub:
23. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
25. märts 2019

SOL Baltics OÜ on rahvusvahelisse kontserni kuuluv kinnisvarahooldus- ning puhastusteenuseid pakkuv ettevõte.