Puhastusteenindaja VIP3

REPLACE OÜ

Tööpakkumise number

624961

Replace OÜ puhastusteenindaja

Töö kirjeldus

Otsime enda seltskonda haldjat, keda suured pinnad ei hirmuta ja kes oma nobedate näppudega korda hoiab. Meid on palju, ligi 250 töötajat ja meil on suur tootmispind koos kontoriruumidega. Sa ei ole üksi, vaid oled osa suurest Replace tiimist koos juba toimetava haldjaga.


Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib puhtus ja kord ning oled valmis selle nimel pingutama? Omad varasemat kogemust (eelistatuna) suurpindade puhastusel, oskad juhtida koristusmasinat ja tunned töös kasutatavaid kemikaale? Oled korrektne, täpse silmaga, süsteemse lähenemisega ja haldjale iseloomuliku sõbraliku natuuriga?


Ettevõte pakub

Meie töötajad ütlevad, et meil töötavad maailma parimad inimesed, siin on suurepärased arenguvõimalused ja, mis seal salata, tasuta lõunad ja puuviljad. Meie poolt on vajalikud töövahendid, toetame sportimisvõimalusi ja korraldame nii tiimisiseseid kui ka üleettevõttelisi üritusi.Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
26. november 2019
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2019
Soovin kandideerida

Puhastusteenindaja


REPLACE OÜ

Replace OÜ tegutseb elektroonikaseadmete taaskasutuse täisteenuse pakkumisega, mille käigus sisseostetud seadmed testitakse ja suunatakse uuele ringile. Tehtava töö kaudu annavad meie meeskonnaliikmed igapäevaselt omapoolse panuse ökoloogilise jalajälje vähendamiseks. Tänaseks töötab meil ligi 250 töötajat.

Avan ettevõtte profiili