Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363249

Tööpakkumise number

363249

Töö kirjeldus

Müügisaalide, ladude, kontorite igapäevane hoolduskoristus vastavalt tööde nimekirjale;
Erinevad objektid, erinevate tööaegade ja -tasudega vastavalt soovile.

Nõudmised kandidaadile

Töökas, aus ja kohusetundlik
eesti keele oskus suhtlustasandil
valmisolek töötama nädalavahetustel vajadusel

Ettevõte pakub

tööd arenevas ettevõttes
kindlat ja püsivat töötasu
tööks vajalikku väljaõpet

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
25. november 2014

OÜ Kemmerling on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis alustas tegevust 2005. aastal. Rendime mobiilseid välikäimlaid, urinale, kätepesujaamu, prügikaste, piirdeaedu, sanitaarsõlmi, ehitussoojakuid, haagiseid, generaatoreid jne üle terve Eesti. Loomulikult pakume sinna juurde ka täiemahulist hooldusteenust. Muuhulgas osutame ka fekaali, muda ja rasvapuhastusteenust. Alates 2006 aastast osutame lisaks renditeenustele ka erinevaid puhastusteenuseid. Meie poolt pakutavad puhastusteenused katavad nii spetsiifiliste eritööde kui ka püsikoristuse valdkonda. Meie teenuste nimistu laieneb pidevalt. Tutvu meie täpsemat teenuste valikuga kodulehel.

OÜ-l Kemmerling on kontorid Tallinnas ja Tartus, kuid oma kliente teenindame üle terve Eesti. Meie rendipark on piisavalt suur teenindamaks ka suurürituste kümneid tuhandeid külastajaid. Aastate pikkune kogemus on toonud meie ettevõttesse tugevate erialateadmistega spetsialiste, mis võimaldab meil pakkuda oma kliendile parimat kvaliteeti võimalikult soodsa hinnaga.