Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294120

Puhastusteenindaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* ilusalongi siseruumide puhastus ja korrashoid

Ootused kandidaadile

* kindlasti eelnev töökogemus puhastusteenindajana;
* puhtuse armastus ning korrektsus;
* usaldusväärsus ja vastutustundlikkus;
* hea füüsiline vorm

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimeline töötasu;
* pikaajalist ja stabiilset tööd;
* kaasaegseid töövahendeid ja -tingimusi;

Lisainfo

Tööaeg, kas kell 7.00-9.00 hommikul või alates 20.30 õhtul 2 korda nädalas.

Tööpakkumise number
#294120

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
11. detsember 2012

Ilusalong Tartus pakub osalise tööajaga tööd puhastusteenindajale.

Vaata rohkem