Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 366112

Tööpakkumise number

366112

Töö kirjeldus

Kinokeskuse saalide ja abiruumide koristamine.

Tööaeg:
- Hommikuti ajavahemikul 8:00-12:00
- töö graafiku alusel, u. 20 töötundi nädalas.

Nõudmised kandidaadile

- Eesti keele oskus suhtlustasandil
- sõbralikkus ja viisakus
- hea õppimisvõime ja kiirus
- positiivne ellusuhtumine, huumorimeel
- kiire tegutsemisvõime ka pingelistes olukordades

Kasuks tuleb:
- varasem töökogemus puhastusteeninduses
- puhastusteenindaja kutsetunnistus

Cinamon on Cinamon Gruppi kuuluv nooruslik bränd, mis ühendab endas töötajaid, kes soovivad pakkuda klientidele kõrgtasemelist teenindust ja parimat meelelahutuskogemust. Cinamon on 5 kinosaaliga Lõuna-Eesti suurim kinokeskus, mis asub Tartu kesklinnas, Tasku keskuse 4. korrusel.

Omalt poolt pakume:
- sõbralikku ja toredat kollektiivi
- heade töötulemuste korral ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi

CV ning kuulutuse põhjal tekkivad küsimused palume saata aadressil personal(at)cinamon.ee Täname kandideerimise eest ette! Võtame ühendust kandidaatidega, kes meile kõige enam ametikohale sobivad tunduvad.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
5. jaanuar 2015