Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #438191

PUHASTUSTEENINDAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Puhastus- ja koristustööde tegemine kontoris, riietusruumides ja dušširuumides.
Tööaeg E-R 16.30...20.30

Ootused kandidaadile

* täiuslik puhtuse ja korraarmastus;
* "kus viga näed laita sea tule ja aita" suhtumine oma töösse;
* koristustehnika käsitsemise oskus;
* oma töö korraldamisega väga hästi hakkama saamine (asjad toimivad vagu vaja);
* töökogemus puhastusteenindajana;
* läbitud puhastusteenindaja koolitus;

Ettevõte pakub

* võimalust osalise tööajaga tööks;
* füüsilist koormust;
* kindlat töösuhet (läbi rendifirma);
* edasisi koolitusi;
* head palka.

Lisainfo

Palume CVs selgelt välja tuua oma vastavus pakutavale tööle.
(Poolikult või ebatäpselt vormistatud CVd jäävad kahjuks tähelepanuta).

Palume ka küsimustele võimalikult täpselt vastata.

Pakume väga häid tingimusi ent soovime leida ka väga hea töötaja!

Tööpakkumise number
#438191

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 7 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
27. september 2016
Kuulutus sisestati:
29. august 2016

Stora Enso Packaging AS tegeleb lainepapist pakendite tootmisega.
Asume Tänassilma tööstuspargis Pärnu mnt. Tallinna piiril Laagris.

Vaata rohkem