Värsked tööpakkumised

Puhastusteenindaja VIP1

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 589742

Tööpakkumise number

589742

Töö kirjeldus

Puhtuse loomine siseruumides
Töö toimub esmaspäevast reedeni 07.00 - 15.00 ja 15.00 -23.00 siseruumides päevasel ajal kokku iga päev 8 tundi. Kui sulle meeldib stabiiline töökoht, kus töökaaslased on abistavad ja rõõmsad. Tööleping on pidev ja Sulle endale meeldib puhtuse loomine. Siis võta meiega ühendust.

Наведение порядка и чистоты во внутренних помещениях
Работа производится с понедельника по пятницу
Рабочее время с 07:00 - 15:00 в дневное время каждый день по восемь часов.
Если тебе нравится стабильное место работы, а так же дружелюбный и готовый на помощь коллектив, условия работы при постоянных 22 градусах, постоянный рабочий договор, а так же тебе нравится делать уборку,
то свяжись с нами!

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat
Puhastusteenindaja kursuse läbimine

Ettevõte pakub

Pakume korralike kaasaegseid töövahendeid
Mõnusat ja sõbraliku töökollektiivi
Korralike töötingimusi
Keskmisest kõrgemat palka

Обеспечиваем качественными современными рабочими принадлежностями
Приятным и дружелюбным коллективом
Хорошими рабочими условиями
Зарплатой выше средней

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
5. mai 2019
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2019
Brutopalk:
750 EUR kuus

Puhastaja OÜ on 2007 aastal asutatud ettevõte mis osutab puhastusteenuseid ettevõtetele, korteühistutele kui ka eraisikutele. Kui Sa tunned, et sinu kutsumuseks on puhtuse loomine, siis oled oodatud liituma meie sõbraliku perega.